Hızlı Randevu Al 0212 280 50 24

Köpek Nasıl Eğitilir ?

Eğer sizde iyi eğitilmiş, sağlıklı, mutlu bir köpeğinizin olmasını istiyorsanız – Doğru siteye geldiniz. Bu site tam size göre…

Burada benim amacım, size köpeğinizi uygun bir şekilde yetiştirmeniz, eğitmeniz ve sosyalleştirmeniz için yardım etmektir.

Sadece “Köpek Eğitimi” Değil; Baştan Sona Hayvan Sahibi Olma Kılavuzu

Okumaya devam edin ve dünyaca ünlü köpek eğitmenlerinin kullandığı taktik ve teknikleri keşfedin.

Hayatınızda bir köpeğin bulunması size muhteşem bir zevk ve arkadaşlık hissi verecektir. Sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak, her zaman yanınızda olacak bir dost sahibi olacaksınız.

Köpek Nasıl Eğitilir?

İşte benim kendi köpeğimi eğitirken dikkate aldığım çok önemli unsurlar:

  • Toplumda saygıdeğer bir köpek yetiştirmek. Ben her zaman köpeklerinde toplum için çok önemli olduğuna inanmışımdır. Bu yüzden ben toplum için değerli ve güvenilir; mutlu dışa dönük bir köpeğim olmasını isterim.
  • Gerçekten iyi bir sahip-köpek ilişkisi kurmak; güvene, yardımlaşmaya ve rolleri iyi bir şekilde paylaşmaya dayanır.
  • Köpeğim üzerinde her anda ve her ortamda kontrol sahibi olmak
  • Onların doğal iç güdü ve dürtülerine göre hareket etmek; tam tersi değil…
  • Kesinlikle, köpeklere zarar verecek, onların canını acıtacak eski moda tekniklerden uzak durmak…
Dünyada Köpeğinizi Eğitecek En iyi Eğitmen Sizsiniz… Şimdiye kadar öğrendiğim ve bu sitede anlattığım bütün köpek eğitim yöntemleri bir kaç kriter altında birleşmişlerdir. Köpeğinizi olabildiğince küçük yaşta alın. Köpeğinizdeki davranış bozukluklarını düzeltin. Köpeğinize temel itaat eğitimi verin. Lütfen sitenin tamamında gezinin. Umarım bu sitede, köpeğinizi etkili, pozitif ve şiddet içermeyen bir şekilde eğitmeyi keşfedersiniz. Sitede köpek eğitimi ve yöntemleri (Dog whispering, clicker eğitimi, yavru köpek eğitimi,evde köpek eğitimi, itaat eğitimi) ile ilgili bir çok tavsiye ve taktik bulabilirsiniz. Her şeye rağmen, bu sitedeki bütün yazılanları okusanız bile köpeğinizi eğitmiş sayılmıyorsunuz. Harekete geçip tutarlı, kararlı, merhametli ve sağ duyulu bir şekilde köpeğinizi eğitmelisiniz.

boğaziçi

Boğaziçi Veterinerlik

Hızlı Randevu Al

Teşekkür ederiz.

Soru Sor

Teşekkür ederiz.