Hızlı Randevu Al 0212 280 50 24

HAKKIMIZDA

Hikayemiz

1991 yılından bugüne Boğaziçi Veteriner Polikliniğinde evcil canlılar için veteriner hekimlik hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu 32 yılı aşan süre içinde yaptığımız işi diğer işlerden farklı kılan birşeyler olduğunu farkettik. Bize göre veteriner hekimliği dünyanın en güzel, en ayrıcalıklı mesleğiydi.

Neden mi?

Polikliniğin kapısından giren her insanın içinde gerçek bir sevgi ve sorumuluk bilinci olduğunu biliyoruz. Evcil hayvan sahibi olmayı tercih etmek ya da en azından içinde bir canlıya karşı sevgi beslemek bizi birçok insandan ayıran bizi “iyi insan” yapan özelliklerimizden birisi bize göre.

Bizim mesleğimizde derdini dahi tarif edemeyen, asla kötü niyetli olamayacak ve size zarar vermeyi düşünmeyecek bir canlıyı tedavi etmek için çalışırsınız. Bu bile dünyanın en güzel mesleğini yaptığımızı anlamamıza yetiyor aslında. Karşılıksız seven, ona dokunduğunuzda, yani onu tedavi ederken tüm negatif enerjinizi alıp size pozitif enerji veren, hareketleriyle size neşelendiren bir canlı. Evet, biz yaptığımız işi sevmenin de ötesinde dünyanın en güzel mesleğine sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Vicdanlı, kalbi sevgi ve sorumluluk dolu insanların sahibi olduğu, karşılıksız seven, asla kötü niyetli olamayacak , derdini anlatamayan , bize muhtaç, çaresiz canlıları tedavi ediyoruz. Üstelik bunu yaparken onların masumiyeti bizi de iyileştiriyor, pozitif enerjileri bize hayat veriyor. Tüm meslektaşlarımızın bu bakış açısıyla veteriner hekimliğin ne kadar muhteşem bir meslek ve şans olduğunun farkında olmasını ve büyük mutlulukla bu mesleği sürdürmeleri gerektiğine inanıyoruz.

Hepimiz en iyisini ararız.
Peki iyi bir veteriner polikliniği nasıl olur?

Ekibimizi tanımak, akademik öz geçmişlerini ve katıldıkları sempozyum, bilimsel konferansları görmek için “ Ekibimiz “ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ekibimizi tanımak, akademik öz geçmişlerini ve katıldıkları sempozyum, bilimsel konferansları görmek için “ Ekibimiz “ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Bize göre ;
İyi ekiple, bilimsel olarak güncel kalarak ve teknoloji ile olur. 32 yıldan uzun süredir Boğaziçi Veteriner Polikliniğini tıpkı bir fakülte gibi yapılandırdık ve kendi uzmanlık alanlarına odaklanmış veteriner hekimlerden oluşan bir ekip kurmayı başardık. Bilgiye aç, mesleğinin değerini bilen, en iyisi olmaya çalışan insanlardan oluşan bir ekip.

Kurucumuz, Veteriner Hekim Mahmut Velayi’nin bu konudaki tutkusu ve inancı ile veteriner hekimlik ve tedavi yöntemleriyle ilgili dünyadaki bilimsel gelişmeleri ve bilgi birikimini Türkiye’ye taşıdık. Bu alanda onlarca ilki gerçekleştirdik.

Boğaziçi Veterinerlik

Belki yüzlerce umut kesilmiş canlı kullandığımız dünya standartlarındaki tedavi yöntemleri, cerrahi yöntemler ve teknoloji sayesinde yeniden
sağlığına kavuştu. Bize göre iyi veteriner hekimler kendisini zorlayan, meraklı, öğrenmeye ve bilgiye aç bilim insanlarıdır.

Bu alanda sayamayacağımız kadar çok ilke imza atmış bir merkeziz.
Bu alanda referans noktası olmaktan, tavsiye edilen,
çok güvenilen bir merkez olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.
Merkezimizde verilen hizmetleri
“ Hizmetlerimiz” bölümünde inceleyebilirsiniz.

Hızlı Randevu Al

Teşekkür ederiz.

Soru Sor

Teşekkür ederiz.