Hızlı Randevu Al 0212 280 50 24

Egzotik

Egzotik

Kliniğimiz bünyesinde sadece kedi ve köpeklere değil, aynı zamanda kanatlı canlılar, sürüngenler, kaplumbağa ve kemirgen dostlarımıza da en doğru ve uygun şekilde hizmet veriyoruz.

Bu dostlarımız kedi ve köpeklerle kıyaslandığında hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak daha hassas canlılardır. Bu nedenle daha özenli bakım gerektirir.

Hasta sahiplerimizin dikkat etmesi gereken önemli durumlardan biri bu dostlarımızın beslenme şeklidir. Eksik veya yanlış beslenme diş problemleri, sindirim sistemi problemleri gibi bir çok önemli sağlık sorununu beraberinde getirmektedir. Bununla beraber dostlarımız için uygun bakım koşulları sağlanmalıdır. Yanlış kafes seçimleri dostlarımızda zehirlenme gibi hayati durumlara sebep olabilmektedir.

Egzotik dostlarımız için ev ortamı onların doğal ortamlarından farklılık göstermektedir. Onlara ihtiyaç duyduğu yaşam alanlarını ve beslenme biçimini doğru bir şekilde sağlamamız gerekmektedir. Bu nedenle doğru bilgilendirme ve yönlendirme çok önemlidir.

Kliniğimizde;

-Muayene,

-Kan tahlilleri,

-USG ve Röntgen uygulamaları,

-Operatif müdahale,

-Paraziter mücadele,

-Gaga ve tırnak kesimleri,

-Bakım-Beslenme ve diğer tüm hastalıkların teşhis ve tedavisi konusunda Uzman Veteriner Hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Can dostlarımızın sağlığı için en iyi hizmeti sunmak tek hedefimiz. Dostlarımızın sağlığıyla ilgili tüm soruları hekimlerimize sorabilir, randevunuzu planlayabilirsiniz.

Hızlı Randevu Al

Teşekkür ederiz.

Soru Sor

Teşekkür ederiz.