Hızlı Randevu Al 0212 280 50 24

LDN

LDN

Naltrekson, 1984 yılında FDA tarafından eroin ve morfin bağımlıların tedavisi için onay verdiği bir ilaçtır. Beyin ve böbrek üstü bezimizde üretilen endorfin ve metenkefalin gibi opioid hormonlarının opioid reseptörlerine bağlanmalarını engeller. Endorfin ve enkefalin hormonlarının bağlanacağı reseptörler vücudumuzda birçok organda ve bağışıklık sistemi hücrelerimizde bulunur. Opioid reseptörleri bağışıklık sistemi hücrelerini baskılamaktadır. Naltrexon ise bu baskıyı engellemeye yardımcı olur.

Gece alınan naltrekson ile opioid reseptörlerinin engellenmesine bağlı endorfin ve enkefalin düzeylerinde artış olmakta, bunun da bağışıklık sistemi hücrelerinin önemli maddelerini almasını sağlamaktadır.

Kliniğimiz bünyesinde;
Kedilerde FIP (Feline infectious peritonitis) , FIV (feline immun deficiency virus), kanser vakaları, otoimmun hastalıklar vs kullanılmaktadır.
Köpeklerde otoimmun hastalıklar, kanser vakalarında kullanılmaktadır.

Can dostlarımızın sağlığı için en iyi hizmeti sunmak tek hedefimiz. Dostlarımızın sağlığıyla ilgili tüm soruları hekimlerimize sorabilir, randevunuzu planlayabilirsiniz.

Hızlı Randevu Al

Teşekkür ederiz.

Soru Sor

Teşekkür ederiz.