Hızlı Randevu Al 0212 280 50 24

Yoğun Bakım

Yoğun Bakım

Bize göre acil müdahale bir bilimsel sanattır. Bunu icra eden kişi veya kişiler bu komplike sanatın ruhunu bilmeleri lazımdır. Çünkü uğraş verdikleri kısa sürelerde bir canlının yaşama bağlanmalarını sağlamaktadırlar.

Bu yüzdendir ki bu müdahaleyi en iyi şekilde yapabilmek uğruna biz kendimiz için önemli kriterler oluşturduk ve bu doğrultuda can arkadaşlarımızın en kritik anlarında onlara elimizden gelenin en iyisini yapabilmenin gururu içindeyiz.

Postoperatif tüm hastalarımız yoğun bakım odasında gözetim altında tutulmakta ve veteriner hekimler gözetiminde postoperatif bakımları gerçekleştirilmektedir.

Polikliniğimizde kritik durumdaki hastalarımız için veteriner kullanımına özel iki farklı yoğun bakım ünitesi kullanmaktayız. Bu cihazlarla hastalarımızın oksijenizasyonu, nem dengesi ve nebulizasyonu sağlanmakta, vücut ısıları kontrol altında tutulmaktadır.

Can dostlarımızın sağlığı için en iyi hizmeti sunmak tek hedefimiz. Dostlarımızın sağlığıyla ilgili tüm soruları hekimlerimize sorabilir, randevunuzu planlayabilirsiniz.

Hızlı Randevu Al

Teşekkür ederiz.

Soru Sor

Teşekkür ederiz.